Poziv na kuharske radionice za roditelje iz projekta "Domaće od malih nogu"

Poštovani roditelji,

LAG „Središnja Istra“ u sklopu projekta „Domaće od malih nogu“ organizira kuharske radionice za roditelje djece vrtićkog i osnovnoškolskog uzrasta. Na radionici će se pripremati tri jednostavna ali nutritivno bogata jela spravljena od lokalnih sezonskih namirnica. Cilj radionice je prenijeti važnost zdrave prehrane temeljene na lokalnim i sezonskim namirnicama ali i podučiti pripremanju kvalitetnih „brzih“ obroka prilagođenih užurbanoj svakodnevici današnjih roditelja.

Radionica je jednodnevna i traje 3 sata, a broj polaznika je 20 osoba po radionici. Odvijati će se od 21. do 25. rujna 2020. u prostorijama Edukacijsko gastronomskog centra Istre na adresi Gortanov brijeg 1, Pazin, od 18 do 21 sat, a vodit će ih kuhar David Skoko.

Broj polaznika je ograničen, a prijave će se primati do popunjena mjesta.

Iz LAG-a mole da u prijavnicu upišete ako imate željeni termin te navedete ukoliko dolazite u grupi sa drugim osobama.

Trudit će se prilagoditi Vašim željama, no zbog ograničenja broja polaznika po grupi ne mogu garantirati da će uvijek i uspjeti.

Prijavnicu možete popuniti na slijedećoj adresi: https://forms.gle/gUbXAuTEVhKu2haP9

Priloženi dokumenti:
Poziv-_kuharske_radionice.pdf (426.02 KB)

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 8. 9. 2020.