Terenska nastava 1. i 2. razreda u Pazin

Uzbuđeni prvaši čekali su svoju prvu terensku nastavu, koja se realizirala 23. listopada. Zajedno sa učenicima drugog razreda i učiteljicama Brankom i Dinkom posjetili su Pazin.

Učenici su po dolasku u grad posjetili Gradsku knjižnicu. Tamo su upoznali način rada knjižnice te razliku između gradske i školske knjižnice, pogledali predstavu kazališta sjena te im je pročitana slikovnica Tvornica riječi. Nakon marende učiteljica, knjižničarka, Jadranka Mrak ih je ugostila u školskoj knjižnici  naše Matične škole. Mario Lipovšek Battifiaca bio im je  domaćin prilikom posjeta Radio Istri, a oni gosti u njegovoj radijskoj emisiji. Upoznali su se sa radom radija, novinarima, tonskim tehničarima i ostalim djelatnicima. Boravak u Pazinu završili su igrama u parku.

objavio: IVA LUK   datum: 25. 10. 2018.