Druženje s automobilistom Ninom Andrejevićem

U srijedu, 12. rujna, četvrtaši su posjetili najtrofejnijeg sportaša našeg kraja, Lupoglavca Nina Andrejevića (28) koji se u slobodno vrijeme bavi automobilizmom.

U 12 godina vožnje osvojio je 250 nagrada, uglavnom pehara posloženih u vitrini. Najdraži mu je prvi iz 2009. kao i Priznanje Općine Lupoglav 2012. za sportske rezultate i promociju Lupoglava. Natječe se u nekoliko disciplina: autoslalomu, kronometru, Formuli driver i brdsko-brzinskim utrkama.

Učenike je upoznao s najzanimljivijim trofejima zasluženih vozilima „fićom“ i „puntom“, zgodama i nezgodama, putovanjima, izradi novog automobila, sponzorima, opremi koja je strogo kontrolirana, utrošenom vremenu i ulaganjima. Prikupio je niz članaka iz tiska, video-snimke utrka te je djeci demonstrirao vožnju.

Natječe se osam puta godišnje u Hrvatskoj i susjednim državama.

Želimo mu i nadalje mnoga uspješna natjecanja.

objavio: IVA LUK   datum: 13. 9. 2018.