Terenska nastava u Pazin

Povodom Dječjeg tjedna, dana 17. listopada učenici 1., 2. i 3. razreda otišli su na terensku nastavu u Pazin.

Prvi razred posjetio je Gradsku knjižnicu Pazin gdje ih je knjižničarka Marina jako lijepo ugostila te su učenici s njom i zapjevali i zasvirali ukulele. Osim ove posjete, učenici 1. razreda prošetali su po Pazinu i upoznali se s njegovim zanimljivim sadržajem (tržnica, parkovi, trgovi, kulturne znamenitosti...)

Drugi i treći razred bio je u posjetu Meteorološkoj stanici Pazin gdje im je barba Drago pokazao i opisao sve meteorološke instrumente te su ga učenici s zanimanjem pratili.

Nakon toga, učenici su posjetili Radio Istru, gdje su osim razgovora s voditeljima i glazbenim urednicima, sudjelovali i u poznatoj radio emisiji "Špotalica".

Zadnje što su posjetili bila je Policijska postaja Pazin, gdje su djelatnici policije pokazali učenicima policijska vozila i pritvor te im objasnili im proces nastajanja osobnih iskaznica.

Na ovoj terenskoj nastavi super su se proveli!

objavio: IVA LUK   datum: 20. 10. 2017.