DJEČJI TJEDAN

Ovaj Dječji tjedan pamtit ćemo po veselim druženjima i raznolikim aktivnostima koje su nas zabavile, ali i naučile nečemu novom.

5. 10. proveli smo dan u Pazinu. Upoznali smo cijelu Matičnu školu, zavirili u knjižnicu, urede, blagovaonu, zbornicu, družili se sa zaposlenicima škole, a cijeli jedan školski sat proveli smo igri i prijateljskom natjecanju s 1. a razredom na satu TZK-e.

Zatim smo uživali u dječjoj predstavi „Drvo ima srce“ u Spomen domu i posjetili Erste banku pripremajući se za nadolazeći Svjetski dan štednje. Igrali smo se u parkovima, sakupljali jesenske plodove, uživali u prekrasnom sunčanom danu... smiley

U razredu smo razgovarali o tome da li je bolje biti dijete ili odrastao i napisali poruke odraslima. Iako smo djeca, znamo da imamo i svoje odgovornosti, a jedna od njih je učenje. Puno smo razgovarali o tome i još malo bolje naučili kako treba učiti. Uz to smo zaigrali i pokoju dječju igru. Bilo je odlično!

objavio: Nika Katerina Batel   datum: 26. 10. 2016.