VAŽNO_Naknada za troškove školskog obroka u Osnovnoj školi (za treće i svako sljedeće dijete iz obitelji)

Poštovani roditelji,

u prilogu se nalazi dopis Grada Pazina vezano za subvenciju marenda za treće i svako slijedeće dijete iz obitelji.

Pravo na naknadu za troškove školskog obroka u Osnovnoj školi (za treće i svako sljedeće dijete iz obitelji) uređeno je člankom 43. Odluke o socijalnoj skrbi Grada Pazina

Naknada iz prethodnog stavka dodijeliti će se roditeljima koji žive s djetetom na području Grada, ako dijete ima prijavljeno prebivalište na području Grada te jedan od roditelja (podnositelj zahtjeva) ima prijavljeno prebivalište na području Grada najmanje godinu dana prije podnošenja zahtjeva za ostvarivanje tog prava.

U prilogu možete preuzeti dopis s uvjetima natječaja  i obrazac - Zahtjev za ostvarivanje prava.

Priloženi dokumenti:

objavio: Nika Katerina Batel   datum: 30. 8. 2017.