Dobrodošli u još jednu školsku godinu!

ukrasen zid u skolskom hodniku

Poštovani roditelji i dragi učenici!

Nova nastavna godina započinje u ponedjeljak, 6. rujna 2021.g.

Prvi sat počinje u 7:40. Učenici će ispred ulaza u školu sačekati svoje razrednike, koji će ih odvesti u učionice. Prva dva sata imat će satove razrednika, a nakon toga sate prema rasporedu za taj dan.

Budući da će učenici dobiti u školi udžbenike i radne bilježnice, bilo bi dobro da sa sobom donesu školsku torbu, a u njoj blokić i pernicu.

Prvi dan nastave marenda je osigurana za sve učenike.

Učenici putnici u školu dolaze školskim autobusom prema istom rasporedu kao i prošle školske godine.

Zbog preporučenih epidemioloških mjera, mole se roditelji da ne ulaze u školsku zgradu, osim roditelja učenika 1. razreda, koji mogu djecu dopratiti do učionice. Ostale preporučene epidemiološke mjere možete pročitati na web stranicama naše škole.

Produženi boravak za učenike 1. i 2. razreda počinje u utorak, 7. rujna 2021., od 12:00 do 17:00 sati.

Svima, a posebno učenicima 1. razreda, želimo sretnu i uspješnu novu školsku godinu

Vijesti iz protekle školske godine pronađite u arhivi vijesti, a informacije o školi i u vezi nje nalaze se u lijevom izborniku na stranici.

objavio: Kristina Mijandrušić Ladavac   datum: 3. 9. 2021.