Terenska nastava četvrtaša

U ponedjeljak, 7. listopada 2019.g. realizirana je terenska nastava Zagreb za učenike 4.r. PŠ Motovun, Karojba, Tinjan i Sveti Petar u Šumi.

Krenuli smo put Zagreba u ranim jutarnjim satima. Najprije smo posjetili stadion NK Dinama uz stručno vodstvo. Razgledali smo trofejnu sobu, svlačionice tunel koji vodi prema travnjaku i sam travnjak, hotel za igrače… Dobili smo prigodne poklone navijački šal i brošuru kluba. Nakon stadiona razgledali smo Zoološki vrt, a zatim smo krenuli u centar grada. Razgledali smo katedralu, posjetili Muzej iluzija, šetali Ilicom i vozili uspinjačom. Bili smo na Trgu svetog Marka, prošli Kamenita vrata i Krvavi most uz zanimljive priče i legende naše vodičkinje Nataše. Šetnju Zagrebom završili smo na Trgu bana Josipa Jelačića. Puni dojmova krenuli smo kući. Vožnja je bila vesela uz kviz znanja i glazbu i pjesmu učenika.

objavio: Loreta Oroš   datum: 24. 10. 2019.