OBAVIJEST - SUGLASNOST ZA NABAVU DRUGIH OBRAZOVNIH MATERIJALA

Poštovani roditelji/skrbnici,

sredstva za nabavu udžbenika za redovite i izborne predmete za školsku 2019./2020. godinu Zakonom o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu školu (Narodne novine 116/18.) osiguravaju se iz Državnog proračuna.

U skladu s navedenim Zakonom učitelji su izvršili odabir udžbenika i drugih obrazovnih materijala za prvi, peti i sedmi (biologija, kemija i fizika) razred vodeći brigu o svrsishodnosti odabranih materijala u nastavnom  procesu.

Troškovi nabave Drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice, zbirke, mape, atlas, …) ne pokrivaju se iz Državnog proračuna već ih   k  u  p  u  j  u   roditelji.

Škola je, nakon odabira učitelja Drugih obrazovnih materijala, obvezna zatražiti suglasnost roditelja o korištenju istih u nastavnom procesu.

Popis Drugih obrazovnih materijala nalazi se u privitku.

Potpisanu suglasnost (u privitku) možete:

- donijeti osobno u Školu koju pohađa Vaše dijete od 19. do 23. kolovoza 2019. godine

- skenirati i poslati na mail škole koju pohađa Vaše dijete ili

- donijeti osobno u Matičnu školu Pazin svakim radnim danom od 8:00 do 12:00 sati.

objavio: Silvija Šupljina Buršić   datum: 15. 7. 2019.