Valentinovo

Dan koji su mnogi učenici nestrpljivo očekivali stigao je 14. veljače. Učenici 7. razreda ove su se godine posebno potrudili te su zajedničkim snagama organizirali priredbu. Mašta i trud urodili su plodom.

Tijekom jutra poštari su donosili ljubavnu poštu u sve razrede. Na priredbi učenici su predstavili svoje literarne radove. Učenica 8. razreda Sara pročitala je svoju pjesmu o najpoznatijem paru svjetske književnosti Romeu i Juliji, dok su se Nika i Lea istaknule svojom recitacijom pjesme „Ah, ta ljubav“. Zbor nas je razveselio izvedbom pjesme „La musica della notte“. Učenici 7. razreda osmislili su zanimljive igre i spremili nagrade za pobjednike. Bio je to zanimljiv dan koji će učenici dugo pamtiti.

Tekst:  učiteljica Lorena Legović

objavio: Silvija Šupljina Buršić   datum: 15. 2. 2018.