Obavijest roditeljima - pravo na besplatnu marendu

Grad Pazin je, kao osnivač  Osnovne škole Vladimira Nazora Pazin, sa Zakladom „Hrvatska za djecu“ potpisao Prvi Aneks Ugovora o dodjeli financijskih sredstava za osiguranje prehrane djece u osnovnim školama .

Projektom su osigurana sredstva kojima će se financirati marenda za 118 učenika s područja cijele Pazinštine od 26. rujna 2016. do kraja nastavne godine.

Dio marende do 23. rujna 2016. godine roditelji će financirat sami.

Pozivaju se roditelji koji su ostvarili pravo na besplatnu marendu, a istu su platili za rujan 2016. godine, da se najkasnije do 21. listopada 2016. godine jave u računovodstvo Škole zbog povrata više uplaćenih sredstava.

Popis učenika koji su ostvarili pravo na besplatnu marendu nalazi se uz ovu obavijest na web stranicama Škole (pod opširnije).

Priloženi dokumenti:
Grad_Pazin_-_Popis_krajnjih_korisnika_-_2016.xlsx (16.94 KB)

objavio: Irena Mijandrušić   datum: 11. 10. 2016.