Božićni dani od 21. do 23. prosinca u našoj školi

Povodom nadolazećih blagdana u našoj školi organiziramo  razne prigodne aktivnosti i događaje.

U ponedjeljak 21. prosinca tijekom jutarnjih sati održat će se kreativne radionice. Učenici predmetne nastave izrađivat će božićne ukrase, a učenici razredne nastave peći će kolače koji će se moći kupiti na božićnom sajmu u utorak 22. prosinca.

Utorak je dan kada nam u sportsku dvoranu dolazi prava kazališna predstava kazališta “Tirena” iz Zagreba.  Predstavom “Velika božićna avantura” u 17:30 sati ući ćemo u blagdansko raspoloženje i spremno dočekati Djeda Mraza.  Istovremeno u pretprostoru dvorane bit će božićni sajam u organizaciji učenika osmog razreda PŠ Karojba. Ulaz je besplatan zahvaljujući Općini Karojba. Podjela poklona za najmlađe uz Djeda Mraza bit će odmah po završetku predstave.

Srijeda, 23.prosinca zadnji je nastavni dan u polugodištu. Nastavni satovi bit će skraćeni, organiziraju su filmske projekcije za učenike razredne nastave nakon kojih slijedi božićni koncert s početkom u 10:45 u holu škole. Nastupit će učenici  razredne nastave, Mali pjevači, zbor škole, vjeronaučni zbor, recital i male dramske minijature učenika predmetne nastave, učenici polaznici Glazbenog odjela Pazin  te učiteljice.

Svi su programi i radionice otvoreni za javnost. Dođite i veselite se s nama.

objavio: Silvija Šupljina Buršić   datum: 18. 12. 2015.