Tackling Early Leaving - Out of Box Education

Priloženi dokumenti:
ebook Out of Box Education.pdf

Mi domaćini

U tjednu 20.-24. rujna 2021. održao se susret škola projektnih partnera u projektu "TEL - Out of Box Education".

Zadatak nam je bio pokazati kako škola može biti zabavna i uspješna za sve učenike pa su učitelji i učenici PŠ Karojba organizirali tjedan raznolikih aktivnosti za goste iz škola u Valenciji (ESP), Civitavecchiji (ITL) i Panagyurishtu (BLG): susret s predstavnicima grada i načelnikom Karojbe, razgled grada, pješačenje do Zarečkog krova, recitiranje na svim materinjim jezicima, posjet Puli, učenje o povijesti kroz posjet Brijunima, upoznavanje krškog krajolika, igranje boća, čitanje glagoljice te izrada i kušanje makaruna/pljukanaca.

16 učenika i 7 profesora odlučilo je doći u Hrvatsku, u skladu s epidemiološkim mjerama na snazi, a prijateljstvo koje se iz dana u dan razvijalo zasigurno je razlog zbog kojeg se isplati sudjelovati u ovakvim projektima.

Slike našeg druženja pogledajte na projektnoj FB stranici.

objavio: Kristina Mijandrušić Ladavac   datum: 1. 10. 2021.