Tackling Early Leaving - Out of Box Education

Priloženi dokumenti:
ebook Out of Box Education.pdf

Happy holidays!

U skladu s prilikama planirane fizičke mobilnosti u našem projektu nisu se (još) ostvarile. No, to nas nije spriječilo da budemo u kontaktu s našim prijateljima iz europskih škola, kao što nas ni online nastava nije spriječila da pomoću raznoraznih alata i aplikacija napravimo online čestitku za njih.

Online QR kod čestitka za europske prijatelje

Nastava na Meetu postala je nova rutina. A aplikacija Flipgrid zabavan je način za prenijeti drugima svoje poruke dobrih želja.

Kako u online nastavi napraviti online čestitku pomoću Flipgrida?

1. Za vrijeme nastave u videopozivu na Flipgridu snimite zaslon računala. Odaberite iz Flipgridove kolekcije efekte za ukrasiti video.

2. Flipgrid uradak preuzmite u obliku QR koda kako bi ga podijelili u čestitki.

3. U aplikaciji za uređivanje slika, u našem slučaju radi se o Canva online aplikaciji, oblikujte čestitku na kojoj se nalazi i QR kod s videom vaših učenika.

4. Podijelite čestitku s dragim ljudima.

I Flipgrid i Canva for Education aplikacije su kojima pristupate koristeći skole.hr adresu i prijavne podatke.

Sretni blagdani gdjegod bili.

objavio: Kristina Mijandrušić Ladavac   datum: 18. 12. 2020.