Posjet Zagrebu u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog

Dana 03. 12. 2019 prisustvovali smo predstavi „Moja majka guska“ Moricea Ravela. Predstava se održala u koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog u Zagrebu. Organizator je HGM u suradnji s Koncertnom dvoranom Vatroslava Lisinskog i Zagrebačkom filharmonijom. „Moja majka guska“ je čarobna fantazija u pet stavaka, na nekoliko dječjih priča: Uspavana ljepotica, Palčić, Carica Pagoda-Zelena zmija , Razgovor ljepotice i zvijeri i Vilinski vrt. Tijekom predstave  na velikom panou prikazivani su instrumenti koji su tog trenutka svirali a voditelj Vinko Štefanec je upoznavao publiku s tematikom svake priče. Nakon predstave  otišli smo na Zrinjevac i Trg bana Jelačića gdje smo se zadržali na zagrebačkom Adventu. U povratku smo posjetili Prirodoslovni muzej u Rijeci. Pod lijepim dojmovima i vrlo umorni u večernjim satima vratili  smo se u Pazin.

Priloženi dokumenti:
Advent_(1).jpg (46.66 KB)
Advent_(2).jpg (44.92 KB)
Advent_(3).jpg (35.90 KB)
Advent_(4).jpg (38.21 KB)
Advent_(5).jpg (57.79 KB)
Advent_(6).jpg (60.80 KB)

objavio: Rožika Banov Mijandrušić   datum: 10. 12. 2019.