U ritmu čitanja

Povodom Mjeseca hrvatske knjige, Gradska knjižnica Pazin održava manifestacije od 15. listopada do 15. studenog te nastoji na nacionalnoj, ali i na lokalnim razinama govoriti o knjizi, promicati čitanjete na različitim programima okupljati sve one koje knjiga istinski zanima. Ovogodišnja je manifestacija posvećena glazbi, a moto je U ritmu čitanja! Glazbeni odjel Osnovne škole Vladimira Nazora Pazin se uključio u obilježavanje ove manifestacijeprigodnim programom koji se održao u prostorima knjižnice11. studenog 2019.. Učenici s mentorima su prezentirali povezanost klasične glazbe i popularne glazbe, tj. koje su teme i glazbeni izrazi iz klasike bili inspiracija ili tema za neku popularnu skladbu ili tema u animiranim filmovima.

objavio: Rožika Banov Mijandrušić   datum: 15. 11. 2019.