10. hrvatsko natjecanje za harmoniku

Na 10. hrvatskom natjecanju za harmoniku koje je održano 9. i 10. svibnja 2019. u Daruvaru, učenici Glazbenog odjela naše škole postigli su odlične rezultate. Agata Galant, učenica 2. razreda u A kategoriji osvojila je 2. nagradu sa 89,80 bodova. Borna Lakoseljac, učenik 3. razreda u A kategoriji osvojio je 1. nagradu (dijelio je 3. mjesto) sa 95 bodova. Borna Pulić, učenik 5. razreda je u B kategoriji osvojio 2. nagradu sa 89,60 bodova. Jure Brajuha, također učenik 5. razreda u B kategoriji osvojio je 1. nagradu i 1. mjesto sa 99 bodova. Jure je svojim izvrsnim nastupom dobio maksimalan broj bodova (100) od strane dva člana komisije. Kao pobjednik te kategorije dobio je i novčanu nagradu. Učenike je pripremila i pratila učiteljica Rožika Banov Mijandrušić.

Čestitamo našim glazbenjacima i želimo im još puno uspjeha!

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 13. 5. 2019.