Triple S

Završni događaj šk. godine 2020./2021.

U srijedu 9. lipnja 2021. godine u 14:15 održao se završni događaj projekta TripleS za ovu školsku godinu.

Događaj je organiziran kao jednosatno online druženju okupili su se svi sudionici projekta, učenici i učitelji svih triju škola.

Nakon uvodnih pozdrava, učenici su si međusobno postavljali pitanja vezana za škole partnere i krajeva iz kojih dolaze. Svaka škola pripremila je i kratak video u kojim je prikazala svoju školu i svoje mjesto.

Vrhunac susreta bio je prikaz glazbenog videouratka koji je objedinio zvukove koje su učenici snimali te su montirani u završni video ovog dijela suradnje.

Učenici i učitelji zahvalili su se na dosadašnjoj suradnji i raduju se nastavku početkom iduće školske godine.

objavio: Ivan Štefanić   datum: 13. 6. 2021.