EU kutak           Eko kutak

OUR ECO EDU TEAM

Rezultat aktivne suradnje naših učitelja je odobreni Erasmus+ KA1 projekt „OUtstRetching ECOlogical awareness Digital competence and innovative EDUcational TEAching Methods“.

Radom na projektu ćemo se dotaknuti potrebe za unapređivanjem kvalitete rada kroz osvještavanje važnosti društveno ekološke odgovornosti ustanove, baviti se potrebom poboljšanja u području IKT kompetencija učitelja te odgovoriti na potrebu poboljšanja kompetencija na području uvođenja inovativnih metoda poučavanja.

Web stranica projekta OUR ECO EDU TEAM.

Ljepota sunčeva zalaska (ožujak - lipanj 2021.)

Učenici 7. i 8. razreda PŠ Karojba i 8. razreda PŠ Motovun su od ožujka do lipnja 2021. godine pokušali dati odgovor na problemska pitanja "Zašto je zalazak sunca takve boje?" i "Kolika je naša zasluga za ljepotu sunčeva zalaska?".

Zalazak Sunca

Učenici 8. razreda PŠ Karojba ( Marko Selar, Adrian Sloković i Drago Križan) i PŠ Motovun (Phaidra de Becker i Marko Serafin) tijekom ožujka 2021. fotografirali su zalaske Sunca kroz 10 dana, s iste pozicije i u isto vrijeme. Fotografije koje su slikali povezali su u kratki video uradak na kojem se vidi promjena u položaju Sunca i boja neba tijekom zalaska.

objavio: Marijana Kosturik   datum: 8. 7. 2021.