Predstavljanje

Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin jedna je od najvećih škola u Republici Hrvatskoj s više od 200 djelatnika i 1200 učenika, a nastava se odvija na devet lokacija.

U projekt su uključeni djelatnici i učenici MŠ Pazin, PŠ Karojba, PŠ Motovun, PŠ Sveti Petar u Šumi i PŠ Tinjan.

Koordinator projekta: Roberta Rudela

Koordinator izvedbenih aktivnosti: Marijana Kosturik

Nositelji projekta za:

• MŠ Pazin: Zdenka Turkalj-Čohilj, Ivan Štefanić, Lea Ferlin;

• PŠ Karojba: Roberta Rudela, Snježana Klanjac, Kristina Mijadrušić Ladavac, Jagoda Oplanić,  Elizabeta Ferenčak;

• PŠ Motovun: Jagoda Oplanić, Elizabeta Ferenčak;

• PŠ Sveti Petar u Šumi: Marijana Kosturik, Mirela Nižetić, Lea Ferlin, Eduard Videka, Veljko Ferenčak;

• PŠ Tinjan: Mirela Nižetić, Veljko Ferenčak.

UČENICI

2. razred - PŠ Karojba

Učenici smo drugog razreda Područne škole Karojba. U prirodi ćemo istraživati kako temperatura utječe na živi svijet. Veselimo se novim spoznajama.

4. razred - PŠ Karojba

Mi smo četvrti razred Područne škole Karojba. Veselimo se radu na ovom projektu jer smo pravi mali ekolozi.

7. i 8. razred - PŠ Karojba

Mi smo sedmaši i osmaši koji istražujemo ljepotu sunčeva zalaska. Zanima nas koliko smo mi "zaslužni" za ljepotu sunčeva zalaska. Snimamo, pratimo i propitujemo a vi ćete sve saznati...samo budite strpljivi.

8. razred - PŠ Motovun

Učenici smo Područne škole Motovun. Istražit ćemo sve o sunčevom zalasku i izvijestiti vas o tome.

6. razred - PŠ Sveti Petar u Šumi

Učenici smo 6. razreda PŠ Sveti Petar u Šumi. Rado ćemo istražiti sve o našem osobnom ekološkom otisku i vama predstaviti svoja otkrića.

7. razred - PŠ Sveti Petar u Šumi

Učenici smo 7. razreda PŠ Sveti Petar u Šumi. Aktivnostima tijekom Dana sigurnijeg interneta želimo podići svijest o sigurnosnim problemima na internetu.

6. razred - PŠ Tinjan

Učenici smo Područne škole Tinjan. Vesela smo družina i volimo istraživati, pokusima nove spoznaje otkrivati. Kroz projekt ćemo istražiti sve o našem osobnom ekološkom otisku i detaljno vas izvijestiti o našim otkrićima.

8. a, b, c i d razred MŠ Pazin

Mi smo osmaši Matične škole Pazin! Veseli smo, pametni, odgovorni..i hm..ekološki osviješteni! Radujemo se zabavnim aktivnostima.

objavio: Marijana Kosturik   datum: 19. 3. 2021.