Osnovan Klub mladih tehničara Osnovne škole Vladimira Nazora Pazin

Uspješnim održavanjem Osnivačke skupštine, 23. lipnja 2015. godine osnovan je Klub mladih tehničara Osnovne škole Vladimira Nazora Pazin.

Uz neizostavnu podršku ravnateljice i Školskog odbora, u osnivanju su sudjelovali zainteresirani učenici i učitelji koji vode izvannastavne aktivnosti iz područja tehničke kulture, prometa i informatike, a uključen je i Radio klub Pazin.

Želja svih je da se udruživanjem kroz Klub osiguravaju još kvalitetniji sadržaji i uvjeti rada, a već sada je uključeno sigurno sudjelovanje biciklom u prometu, modelarstvo i maketarstvo, automatika i robotika, foto i video sadržaji tj. multimedija, programiranje i primjena različitih programskih alata te sadržaji iz područja radio-tehnike.
U prvi Klupski odbor imenovani su Noa Belić i Ivan Dušman iz redova učenika, Anton FInderle kao roditelj, Tina Mihelčić Sloković, Darko Suman i Dario Škrinjar iz redova učitelja te Marko Pernić iz Radio kluba Pazin. Za prvog predsjednika kluba izabran je Darko Suman, a za zamjenicu predsjednika Tina Mihelčić Sloković.

Sudionici osnivačke skupštine Kluba mladih tehničara Osnovne škole Vladimira Nazora Pazin (s lijeva na desno): Borna Rudela (6.r), Darko Suman (učitelj, robotika), Ludvig Damijanić (5.r), Mateo Mofardin (7.r) Silvija Šupljina Buršić (učiteljica, informatika), Deniz Milotić (5.r), Nika Katerina Zidarić (učiteljica, informatika), Anis Hadžić (7.r), Matko Jalušić (7.r), Kristofer Lušetić (5.r), Tijana Krnjus (učiteljica, multimedija), Luka Škrlj (8.r), Luka Ladavac (5.r), Dario Škrinjar (učitelj TK i informatika), Maroje Berković (5.r), Ivan Dušman (5.r), Krešo Šenjug (učitelj, promet), Martin Bertoša (5.r), Noa Belić (6.r), Tina Mihelčić Sloković (učiteljica, modelarstvo), Franko Bertoša, Hrvoje Horvat i Marko Pernić (Radio klub Pazin), Zdenka Turkalj Čohilj (ravnateljica Škole).

Našem novoosnovanom Klubu mladih tehničara želimo puno sreće i uspjeha u radu!

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 3. 7. 2015.

Važne obavijesti

« Travanj 2024 »