Još jedan novi početak

U ponedjeljak, 8.rujna 2014. naša škola je širom otvorila svoja vrata za 650 učenika, koji su se okupili u temeljito očišćenom školskom dvorištu.

Pozdravljajući učenike, učitelje i roditelje, ravnateljica je kao novosti naglasila da u ovoj školskoj godini svi razredi pohađaju nastavu u prijepodnevnoj smjeni, da u sastavu škole odsad djeluje i Osnovna glazbena škola te da se otvara nova Školsko- gradska sportska dvorana koja će unaprijediti nastavu tjelesno- zdravstvene kulture. Nakon što je svima zaželjela sretan početak i uspješnu školsku godinu, učenici su sa svojim razrednicima krenuli u učionice.

Posebno su uzbuđeni bili prvašići i njihovi roditelji. Njih sedamdeset i troje nestrpljivo je čekalo da prvi put sjedne u školsku klupu. Kako bi ih razveselili, učenici petih razreda pripremili su kraći program i uz pjesmu, ples i balone„razbili“ im tremu!

Veliki događaj bio je i posjet predsjednika države, dr. Ive Josipovića koji je posebno pozdravio učenike 1.a razreda i njihovu učiteljicu Tatjanu Maligec, zasladivši im početak velikom košarom punom čokolade i bombona. Vjerujemo da će im taj dan ostati u dugom i lijepom sjećanju.

Točno u podne započeo je program otvaranja nove sportske dvorane u kojoj će sate tjelesno zdravstvene kulture pohađati učenici od 2. do 4. razreda naše škole.

Želimo svima sretan početak, puno novih znanja, događanja i veselih druženja tijekom cijele školske godine!

objavio: LJILJANA MATOŠEVIĆ LEVAK   datum: 9. 9. 2014.

Važne obavijesti

« Travanj 2024 »