Bogat program povodom Dječjeg tjedna u suradnji s Društvom Naša djeca Pazin

Kao i svake godine, Društvo Naša djeca Pazin organizirao je niz aktivnosti za naše učenike povodom Dječjeg tjedna.

Prvašićima su vrijedne volonterke DND-a čitale priče ekološkog sadržaja u ponedjeljak 30. rujna u sklopu nastave, a u popodnevnim satima se održao Dječji forum za učenike predmetne nastave u Društvenom centru Veli Jože gdje su učenici u obliku parlaonice raspravljali o različitim stilovima života i društvenim vrijednostima.

U utorak, 1. listopada, prvašići su oko prostora DND-a Pazin sadili stabla i cvijeće s ciljem ekološkog osvješćivanja (detaljnije na: http://www.youtube.com/watch?v=DZ3LgJZOUXU&feature=youtu.be), a u srijedu, 2. listopada na gradskom trgu učenici su zajedno s volonterkama DND-a i svojim učiteljicama igrali stare zaboravljene igre te je organiziran vox mini populi za učenike od 3. do 8. razreda. Učenici su se preko megafona obratili svim odraslim osobama i građanima grada Pazina te izrazili svoje želje i prijedloge za razvoj grada, a poslali su i svoje poruke roditeljima i učiteljima. Kako je bilo i što su sve učenici rekli možete pogledati ovdje: https://www.youtube.com/watch?v=KV008t74Kww .

Organizirane su i dvije kazališne predstave za sve naše učenike u Spomen domu koje su nagrađene gromoglasnim pljeskom.

Bilo je vrlo poučno, veselo i zabavno te još jednom veliko HVALA našim dragim djelatnicama i volonterkama Društva Naša djeca Pazin koje su i ove godine uložile izniman trud za organizaciju cjelokupnog programa! :)

Pričanje priča ekološkog sadržaja za prvašiće.

Sadnja cvijeća i drveća oko prostora DND Pazin.

Igranje starih, zaboravljenih igra na gradskom trgu.

Igranje starih zaboravljenih igra na gradskom trgu.

Vox mini populi - razredna nastava.

Vox mini populi - predmetna nastava.

Dječji forum u Društvenom centru Veli Jože.

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 17. 10. 2013.

Važne obavijesti

« Travanj 2024 »