Dana planeta Zemlje

Dana 13. travnja povodom Dana planeta Zemlje održan je zabavni i edukacijski kviz u Plavoj dvorani srednje škole.

Na kvizu su sudjelovale tri ekipe, ekipa Grada Pazina, ekipa DND Pazin i ekipa Erasmus+ tima OŠ Vladimira Nazora Pazin.

Osim kviza, natjecatelji su također imali i za zadatak isplesti paukovu mrežu u vremenskom razdoblju od 5 minuta, što su vrlo vješto i napravili.

Za zahvalu su dobili prigodne nagrade napravljene od recikliranih materijala s biljkama karakterističnim za naše podneblje, čime se ukazuje na potrebu recikliranja kao i na problem unosa stranih biljnih vrsta pri čemu se mogu itekako ugroziti biološka staništa.

Pozdrav učenicima i ekipama uputila je Vokalna skupina s učiteljicom Natašom Maruškić Popadić, a za vizualni dojam zaslužna je učiteljica Gordana Štrucelj. Zahvaljujemo se svima na sudjelovanju i radu u pripremi ovog kviza.

Učiteljica Dušanka Tomić Luk

objavio: Slađana Jukić   datum: 25. 4. 2022.