Županijsko natjecanje iz košarke za dječake

Učenici Matične škole Pazin i Područne škole Tinjan nastupili su na Županijskom natjecanju iz košarke za dječake koje se održalo 21. siječnja u Poreču.

Sjajna generacija pazinskih košarkaša osvojila je 2. mjesto na natjecanju u konkurenciji još pet ekipa iz ostalih istarskih škola!

U ovim izazovnim pandemijskim vremenima kada je do zadnjeg trena neizvjestan sastav ekipe i koji će učenici moći nastupiti na natjecanju, učenici koji su sudjelovali dali su svoj maksimum i borili se do zadnje minute u finalu.

Nastupom za školu pokazali su poletni sportski duh koji ih prati u klupskim natjecanjima i garantira odlične sportske uspjehe u budućnosti.

Učenici su nastupili u sastavu: Vito Turković, Antonio Fabris, Lucian Oplanić, Gabrijel Jakus, Dominik Rajko, Teo Mikolić (PŠ Tinjan) Atilio Marečić, Lovro Burić, Mate Udovičić, Aleks Travalja, Marko Luka Guerin i Niko Bevčar (MŠ Pazin)

Učenike je vodila učiteljica Dajana Otočan.

Učiteljica Dajana Otočan

objavio: Slađana Jukić   datum: 17. 2. 2022.