Naše vrijedno tehničko osoblje :)

U tjednu od 12. do 17. travnja nastava se odvijala na daljinu, u školi nijednog učenika, sve pusto i prazno. Kako najbolje iskoristiti to vrijeme?

Kuharice i kuhari bacili su se u izradu tjestenine pa je školska kuhinja sad opskrbljena slasnim njokima, fužima i raviolima propisnom skladištenim u zamrzivaču i spremni u svakom času za kuhanje.

Spremačice su se bacile na generalku – škola se čistila i iznutra i izvana, svaki kutak. Farbalo se, šivalo, prekrajalo.

Kućni majstori iskoristili su to vrijeme baveći se raznim popravcima po školi, košnjom trave i uređenjem okoliša.

Prava proljetna radna akcija!

Kako je sve to izgledalo pogledajte na fotografijama u nastavku ove obavijesti smiley.

Izrada slasne tjestenine - kuhari, kuharice i spremačice Matične i područnih škola:

Prekrojeni zastori, prefarbane prozorske klupčice i sašiveni jastučići - spremačice u PŠ Motovun:

Bravo! yesheartsmiley

objavio: Slađana Jukić   datum: 15. 4. 2021.