Humanitarna akcija

U suradnji s Crvenim križem Pazin provedena je humanitarna akcija u kojoj su učenici i djelatnici škole skupljali prehrambene namirnice i potrepštine za osobnu higijenu namijenjene osobama u potrebi na području Pazinštine.

Prikupljeno je oko 230 kg prehrambenih i higijenskih proizvoda koje će djelatnici Crvenog križa podijeliti  osobama u potrebi s područja Grada Pazina i okolnih općina: Cerovlje, Gračišće, Karojba, Lupoglav, Motovun, Sveti Petar u Šumi i Tinjan, prvenstveno korisnicima kojima se pruža socijalna usluga pomoć u kući i korisnicima Dnevnog boravka za starije osobe Pazin.

Još jednom, hvala svima koji su svojim doprinosom sudjelovali u akciji i time uljepšali blagdane svojim sugrađanima!

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 23. 12. 2019.