OBAVIJEST učenicima i roditeljima o ŠTRAJKU

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Sindikat hrvatskih učitelja najavio je  GENERALNI ŠTRAJK za SRIJEDU, 6. 11. 2019. godine.

Zbog štrajka u našim školama nismo u mogućnosti organizirati redovnu nastavu.

Nedolazak učenika na nastavu neće se smatrati neopravdanim izostankom.

Nastava će se redovno održati u Glazbenom odjelu (prema rasporedu koji su učitelji dogovorili s učenicima).

Ukoliko pregovori vlade i sindikata ne budu uspješni, najavljen je nastavak štrajka osnovnih škola u Istarskoj županiji u ČETVRTAK, 7. 11. 2019. godine. O tome ćemo vas izvjesiti sutra, pa vas upućujem da i dalje pratite obavijesti na našoj web stranici.

U petak, 8. 11. 2019. godine nastavljamo s redovnim radom i održavanjem nastave prema rasporedu sati.

Hvala na razumijevanju!

Zdenka Turkalj-Čohilj

Kontakt osoba za moguća pitanja vezana za štrajk:

Zdenka Turkalj-Čohilj  052 624 343;

ured@os-vnazora-pazin.skole.hr

objavio: VESNA TONČINIĆ   datum: 5. 11. 2019.