Županijska natjecanja u atletici i krosu

Učenici naše škole uspješno su sudjelovali na Županijskim natjecanjima u atletici i krosu te s njih donijeli čak 6 pehara!

Čitava je škola ponosna na njih smileyyes!

Učenici naše škole nastupili su na Županijskom natjecanju u atletici, održanom u Poreču ove godine. Osvojili su čak 3 pehara od čega 2 za prvo mjesto i 1 za drugo mjesto.

U kategoriji 5. i 6. razreda učenici su u obje kategorije (djevojčice i dječaci) zauzeli prvo mjesto, dok su u kategoriji 7. i 8. razredi djevojke osvojile 2. mjesto, a mladići 4. mjesto.

Osvajači zlatnih medalja direktno su se plasirali na državno natjecanje koje će se održati u Vinkovcima.

U krosu, održanom u Rovinju nastupali su i dječaci/djevojčice i djevojke/mladići. U kategoriji 5. i 6.razreda djevojčice su osvojile 1. mjesto, dok su dječaci osvojili 5. mjesto.

U kategoriji 7. i 8.razreda ponovno su se iskazale djevojke koje su osvojile 1. mjesto, dok su mladići zauzeli 3.mjesto.

Osvajači zlatnih medalja direktno su se plasirali na državno natjecanje koje će se održati u Poreču.

Hvala svima na uloženom trudu, sudjelovanju, fair playu i borbenosti.

Učitelji: Dalibor Radović i Paolo Maligec

objavio: Slađana Jukić   datum: 31. 10. 2018.