Domaćinstvo se vratilo u školu :)

U ovoj školskoj godini započela je s radom nova grupa izvannastavnih aktivnosti u razrednoj nastavi - Domaćinstvo. Veliki interes iskazan je upisom u ovu grupu, veselje i uzbuđenje predstavljanjem programa u kojem se planira raditi na edukaciji i razvijanju temeljnih kompetencija u svakodnevnom životu.

Tek smo započeli, a već smo posadili začinsko bilje i složili kamenjar u školskom parku, napravili tj.  zamijesili i ispekli svoju prvu palačinku...Cijelu smo školu zamirisali, a uzbuđenju i veselju nije bilo kraja, pa smo u zanosu skoro zakasnili  na autobuse.

Planirane su zanimljive aktivnosti tijekom godine kojima se učenici vesele i željno ih iščekuju poput: serviranja svečanog stola, pravilna uporaba pribora za jelo, pečenje jednostavnog kolača, osnove šivanja, sušenje čajeva, sjetva i sadnja salata i još mnogo lijepih akcija o kojima ćemo vas povremeno obavještavati.

Tekst pripremila: Elena Brajković

objavio: Slađana Jukić   datum: 9. 10. 2018.