Dobrodošli u novu školsku godinu :)

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Nadamo se da ste odmorili za vrijeme ljetnih praznika te da ste spremni za novu školsku godinu. :)

U ponedjeljak, 3. rujna 2018. godine prvi je dan nastave. Okupljanje učenika predviđeno je u 8.30 sati na rukometnom igralištu gdje će vas dočekati razrednici.

Za učenike prvih razreda održat će se kratak program dobrodošlice.

U slučaju kiše molimo učenike (i roditelje prvašića) da se okupe u prizemlju škole i pričekaju razrednike.

Prvog dana, na satovima razrednika  učenici će dobiti raspored sati i biti upoznati sa svim važnim obavijestima na početku školske godine. Molimo učenike da sa sobom ponesu bilježnicu i pisaći pribor kako bi zapisali važne informacije.

Nastava će u ponedjeljak završiti u 12.50 sati. Školski autobusi vozit će prema uobičajenom voznom redu u 13 sati.

Produženi boravak započinje s radom u utorak, 4. rujna 2018. godine s početkom u 12 sati.

Dobrodošli! :)

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 31. 8. 2018.