Oznaka eTwinning škole :)

U travnju ove godine 1211 odgojno-obrazovnih ustanova iz 41 zemlje članice eTwinninga i eTwinning Plusa dobilo je oznaku eTwinning škole među kojima se nalazi i naša škola.

Elena Brajković, Đulijana Brečević, Marija Bašić, Kristina Mijandrušić Ladavac i Elizabeta Ferenčak učiteljice su naše škole koje sa svojim učenicima imaju sada već bogato iskustvo sudjelovanja u eTwinning projektu uključujući se u brojne aktivnosti zajedno sa svojim razredima.

U Republici Hrvatskoj ovu je oznaku dobilo 40 dječjih vrtića, osnovnih i srednjih škola koje su se istaknule kvalitetom integracije informacijsko-komunikacijskih tehnologija i međunarodne suradnje u svoj redoviti rad. Kako bi zadovoljile formalne uvjete natječaja, ustanove su morale biti prisutne na portalu eTwinning barem dvije godine s barem dva djelatnika registrirana na portalu te je barem jednom eTwinning projektu u kojem su sudjelovali trebala biti dodijeljena nacionalna oznaka kvalitete.

Detaljnije: https://www.skolskiportal.hr/clanak/10052-objavljujemo-nagradene-oznakom-etwinning/

Čestitke učiteljicama i njihovim učenicima!

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 25. 4. 2018.