Zapažen uspjeh učenika na Županijskom natjecanju iz gimnastike

U utorak, 6. veljače u dvorani Osnovne škole Marije i Line u Umagu održano je Županijsko natjecanje iz gimnastike za učenike osnovnih škola. Ekipa naše škole osvojila je 2. mjesto na što su jako ponosni i oni i njihov mentor, učitelj Dalibor Radović.

Na uspjeh je ponosna i cijela škola, a razlog je taj što se radi o učenicima koji nisu članovi ni jednog gimnastičkog ni bilo kojeg drugog izvanškolskog kluba, za razliku od učenika koji su im konkurirali.

Radi se dakle o iznimnom zalaganju učenika i njihovog učitelja, koji su se neumorno pripremali u uvjetima u kojima nema prave gimnastičke opreme. Ipak, trud se isplatio i učenici su se zbilja iskazali.

Ekipa se sastojala od sljedećih učenika Matične škole:

Endi Smoković, 7.c

Entoni Stranić, 7.d

Deni Ladavac, 8.a

Vito Ukotić, 8.b

Luka Ladavac, 8.b

Natjecateljski program sastojao se od vježbi na parteru, ručama, preči i preskoku.

Poredak ekipa na kraju je bio sljedeći:

1. ŠŠK MLADOST, OŠ MARIJE I LINE, UMAG

2. ŠŠK MLADOST, OŠ VLADIMIRA NAZORA, PAZIN

3. ŠŠK GALILEO GALILEI, OŠ GALILEO GALILEI, UMAG.

Bravo učenici yes!

objavio: Slađana Jukić   datum: 9. 2. 2018.