Božićna priredba

Zadnji dan nastave prvog polugodišta, u petak 23.12.2016.,u velikoj koncertnoj dvorani pazinskog Spomen doma održana je već tradicionalna Božićna priredba na kojoj su nastupali učenici naše Škole.

Učenici su zajedno sa svojim razrednicima pripremili mnoštvo kreativnih točaka, od rasplesanih gusara i sirena, znakovnog jezika, mažoretkinja, nevidljive klupe, majstora za ljubav do stroja za povećanje. Učenici svih razreda su s velikim uzbuđenjem i motiviranošću  izvodili svoje uloge i na oduševljenje svih prisutnih uključili su publiku u jednu plesnu točku. Uz ritmove vesele pjesme jednostavnim su plesnim pokretima pratili rasplesanu pozornicu. Time se na jednostavan način proširilo veselje i probudio predblagdanski ugođaj.

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 27. 12. 2016.