Projekt “Simbolom i slikom do boljeg razumjevanja”

Udruzi “Hoću-Mogu” Pazin je putem natječaja “Mali projekti za bolje sutra” Zaklada za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva  u svibnju 2016.g. odobrila sredstva (13.500,00 kn) za projekt  “Simbolom i slikom do boljeg razumijevanja” u kojem su partneri  OŠ Vladimira Nazora Pazin, DV Olga Ban Pazin i Poludnevni borvak Pazin (Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Istarske županije).

U sklopu ovog projekta, u petak 7. listopada 2016. godine, s početkom u 14,30 sati, bit će organizirano besplatno stručno predavanjePlavoj dvorani Gimnazije i strukovne škole Jurja Dobrile u Pazinu. Predavanje će održati stručnjakinja iz Ljubljane, gđa. Mihaela Vovk dipl.def.log., instruktorica Funkcionalnog učenja koja je ujedno i član Udruge. Za predavanje je predviđeno 2 sata.

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 4. 10. 2016.