The end…

Dragi učenici,

zadnji je dan u školskoj godini 2015./2016. Svima želimo ugodne i vesele ljetne praznike!

Evo još nekoliko informacija za kraj:

U ponedjeljak 13. lipnja 2016. s početkom u 8:30 sati u Plavoj dvorani Gimnazije i strukovne škole Jurja Dobrile održat će se prijem sudionika županijskih, međužupanijskih i državnih natjecanja. Nakon prijema organiziran je domjenak u blagovaonici te izlet i kupanje u Vrsaru. Za učenike i mentore osigurani su sokovi i sendviči. Povratak u Pazin predviđen je za 15:00 sati.

Popis pozvanih učenika nalazi se na oglasnoj ploči na 1. katu.

Svi učenici koji su upućeni na dopunski rad dužni su doći na nastavu u petak, 17. lipnja 2016. u 8:30 sati i preuzeti raspored dopunskog rada. Isti dan održat će se dopunski rad pa svi učenici moraju donijeti pribor za rad. Dopunski rad traje do petka 24. lipnja 2016., ukupno 5 radnih dana.

Učenici koji ne zadovolje na dopunskom radu, upućuju se na popravni rok koji će se održati u kolovozu.

Podjela svjedodžbi za učenike od 1. do 7. razreda održat će se u četvrtak 30. lipnja 2016. u 8:30. Školski autobusi će tog dana voziti učenike te ih vratiti sat vremena nakon podjele.

Nastava u novoj školskoj godini započinje u ponedjeljak 5. rujna 2016.

Učenicima koji su postigli zapažene rezultate u nastavi i na školskim natjecanjima upućujemo iskrene čestitke.

Učenicima osmih razreda želimo puno sreće prilikom upisa u željene programe i u nastavku školovanja! :)

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 10. 6. 2016.