Sportski uspjesi – državna natjecanja

Kao i svake godine, školsko sportsko društvo „Mladost“ postiglo je izvrsne rezultate na natjecanjima.

Učenici i njihovi mentori sudjelovali su na državnim natjecanjima iz atletike i krosa i postigli zapažene rezultate.

Na državnom natjecanju iz atletike, djevojčice 5. i 6. razreda postigle su sjajno 2. mjesto. Na natjecanju su sudjelovale: Ema Dimovski, 5.c, Luana Milanović, 6.b, Leana Tomašić, 6.a, Nikolina Jurman, 6.c, Chiara Madruša, 6.b, Tina Blažević, 6.a, Dea Erik, 6.b, Anja Hrvatin, 6.b, Tonka Rukavina,6.b i Anja Fakin, 6.d.

Djevojčice 7. i 8. razreda na državnom natjecanju iz atletike zauzele su 5. mjesto. Djevojčice su nastupile u sastavu: Vanesa Brajuha, 7.c, Chiara Madruša, 6.b, Kasandra Flegar, 8.c, Elena Galant, 7.c, Lara Jugovac, 8.r, PŠ Karojba, Nina Maretić, 8.a, Luana Milanović, 6.b, Lucija Zidarić, 7.a, Talija Benčić, 7.r. PŠ Sveti Petar u Šumi, Leana Tomašić, 6.a.

Elena Galant, 7.c, Leana Tomašić, 6.a i Luana Milanović, 6.b sudjelovale su na državnom natjecanju u krosu i osvojile 4. mjesto.

Ekipe djevojčica je vodila Jadranka Červar.

Mušku ekipu učenika 7. i 8. razreda za državno natjecanje iz atletike na kojem su zauzeli 6. mjesto, spremali su Dalibor Radović i Ivan Miličić. Ekipa je nastupila u sastavu: Alex Pavat, 8.r. PŠ Karojba, Noel Buždon, 8.b, Adrian Ćorović, 8.b, Deni Erik, 8.a, Nikita Losinsky, 8.c, Mihael Bertoša, 8.r PŠ Motovun, Mateo Ruži, 8.c, David Vojsković, 6.d.

Atletika, djevojčice 5. i 6. razreda:

Atletika, djevojčice, 7. i razreda:

Kros, djevojčice:

Atletika, dječaci:

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 27. 5. 2016.