Rezultati županijskog natjecanja Sigurno u prometu 2016.

Autoklub Pazin kao domaćin ugostio je u petak 22. travnja 2016. godine 39 učenika osnovnih škola s područja Istre na županijskom natjecanju Sigurno u prometu 2016. Na natjecanju su sudjelovale OŠ Kaštanjer, Vidikovac, Veli Vrh, Monte Zaro i Tone Peruška iz Pule, OŠ Jurja Dobrile, Talijanska OŠ Bernardo Benussi i Jurja Dobrile iz Rovinja, OŠ Tar-Vabriga i OŠ Vladimira Nazora Pazin.

Nakon pisanog dijela i vožnje biciklom na prometnom poligonu postignuti su slijedeći rezultati:

- u kategoriji djevojčica najbolja je bila FLAVIA PALIAGA iz OŠ Jurja Dobrile Rovinj, drugoplasirana nakon "pripetavanja" jer su imale isti broj bodova osvojila je PETRA MERKLIN iz OŠ Vladimira Nazora iz Pazina, a trećeplasirana je ROBERTA CEROVAC iz OŠ Kaštanjer iz Pule.

- u kategoriji dječaka prvo mjesto osvojio je PETAR RABAC iz OŠ Vladimira Nazora iz Pazina, drugoplasirani je LUKA RAŽEM iz OŠ Vidikovac iz Pule, a trećeplasirani je PAOLO DRAGOSAVLJEVIĆ iz OŠ Veli Vrh iz Pule.

Poredak ekipa škola:

1. OŠ Vladimira Nazora Pazin,

2. OŠ Jurja Dobrile Rovinj,

3. OŠ Vidikovac Pula.

Poredak mentora:

1. Krešo Šenjug OŠ Vladimira Nazora Pazin,

2. Irena Vukmanov-Šimokov,

3. Suzana Mohorović OŠ Vidikovac Pula.

Na državno natjecanje u Puli koje će se održati od 17. do 20. svibnja, idu po dvije djevojčice i dva dječaka kao ekipa Istarske županije.

Izvor: http://www.akpazin.hr/ak-novosti/item/165-rezultati-%C5%BEupanijskog-natjecanja-sigurno-u-prometu-2016

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 26. 4. 2016.