Spelling bee – školsko natjecanje u slovkanju

U utorak, 26. travnja 2016. godine održano je školsko natjecanje u slovkanju na kojem su svoje vještine pokazali učenici šestih razreda Matične i svih područnih škola.

Iz engleskog i njemačkog jezika natjecalo se po devetero učenika dok ih je iz talijanskog bilo šestero. Učenici su pokazali visoki stupanj znanja te je u nekoliko navrata bilo pripetavanja kako bismo dobili prva tri mjesta iz svake kategorije. Iz engleskog jezika 1. mjesto osvojio je Ludvig Damijanić, 6.c; 2. mjesto Roko Mogorović, 6.b; 3. mjesto Antonio Labinjan, 6.d. Iz njemačkog jezika 1. mjesto osvojila je Petra Brečević, 6.b; 2. mjesto Mara Burić, 6.a; 3. mjesto Chiara Madruša, 6.b. Iz talijanskog jezika 1. mjesto osvojila je Anamarija Miličić, 6.c; 2. mjesto Nina Milotić, 6.a i treće mjesto Karla Milotić, 6.a.

Još jednom čestitamo pobjednicima na uspjehu! :)

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 2. 5. 2016.