Finale školskog natjecanja "Čitajmo na glas"

U srijedu, 20. travnja 2016. u knjižnici Matične škole održano je finale školskog natjecanja u čitanju na glas u kojem su sudjelovali finalisti četvrtih i šestih razreda Matične i svih područnih škola. Učenici su u finalu čitali ulomke iz Bontona Zvonimira Baloga a pobjedu su odnijele Lucija Pilat, učenica šestog razreda područne škole Sv. Petar u Šumi i Jana Antolović, učenica četvrtog razreda područne škole Tinjan. Još jednom zahvaljujemo svim sudionicima i čestitamo Jani i Luciji! :)

Sudionici finala:

4. razredi:

Jana Antolović, PŠ Tinjan; Sven Bernat, PŠ Motovun; Marijana Bratulić, PŠ Sv. Petar u Šumi; Klara Jeromela, PŠ Gračišće; Nikola Kajapić, PŠ Trviž; Maja Livak, MŠ Pazin; Ani Londero, MŠ Pazin; Helena Močibob, PŠ Karojba; Nina Paulović, PŠ Cerovlje; Melani Sergović, PŠ Lupoglav

6. razredi:

Sara Bernik, PŠ Tinjan; Magdalena Daus, PŠ Lupoglav; Emil Kotiga, PŠ Motovun; Mihaela Miljavac, MŠ Pazin; Hani Paćelat, MŠ Pazin; Lucija Pilat, PŠ Sv. Petar u Šumi; Tonka Rukavina, MŠ Pazin; Sara Sardoč, PŠ Karojba; Luka Štefanuti, PŠ Trviž.

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 28. 4. 2016.