Županijsko natjecanje u košarci za dječake

U petak, 29. siječnja u školskoj sportskoj dvorani Pazinskog kolegija  održano je županijsko prvenstvo u košarci. Sudjelovale su ekipe OŠ Veruda, OŠ Kaštanjer, OŠ Marije i Line iz Umaga, OŠ Vladimira Nazora iz Potpićna i članovi ŠŠD-a Mladost OŠ Vladimira Nazora  Pazin.

Nakon razigravanja po skupina u utakmici za treće mjesto susreli su se učenici ŠŠD Veruda i ŠSD-a Duga iz OŠ Vladimira Nazora iz Potpićna, gdje su bolji bili učenici pulske škole rezultatom 34-23.

U finalnoj utakmici, bez velike neizvjesnosti, učenici OŠ Kaštanjer svladali su članove ŠSD-a Mladost iz Pazina te stekli pravo nastupa na poluzavršnom natjecanju osnovnoškolskih sportskih društava.
Čestitke svim sudionicima, posebne pohvale našim učenicima iz Pazina i Tinjana!

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 3. 2. 2016.