Školsko sportsko društvo Mladost treće u kategoriji osnovnih škola Republike Hrvatske

Hrvatski školski sportski savez svečano je dodijelio nagrade zaslužnim školskim sportskim djelatnicima te predstavnicima školskih sportskih društva koji su ostvarili najbolje sportske rezultate u školskoj godini 2014./2015.

Naša škola osvojila je treće mjesto u kategoriji školskih sportskih društava osnovnih škola Republike Hrvatske, a svečanost dodjele nagrada održana je 22. prosinca 2015. godine u Zagrebu. Nagrade su primili učiteljica Jadranka Červar, učitelji Dalibor Radović i Vladimir Relić te predstavnici učenika Kasandra Flegar i Gvido Guštin.

Za utvrđivanje najboljih školskih sportskih društava bodovale su se pobjede na županijskim školskim sportskim natjecanjima, nastupi i uspjesi na poluzavršnim i završnim natjecanjima Državnog prvenstva školskih sportskih društava Republike Hrvatske te nastupi i uspjesi na međunarodnim školskim sportskim natjecanjima.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima i želimo im puno uspjeha na daljnjim natjecanjima! :)

Priloženi dokumenti:
SVECANOST_HSSS_ZA_2015.pdf (468.31 KB)

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 23. 12. 2015.