Kraj školske godine...

Dragi učenici,

Stigli smo do kraja još jedne školske godine. Učenicima koji su postigli zapažene rezultate u nastavi i na školskim natjecanjima upućujemo iskrene čestitke, a učenicima osmog razreda želimo puno sreće prilikom upisa u željene programe i u nastavku školovanja.

Dopunski rad za učenike koji na kraju nastavne godine imaju jednu ili dvije negativne ocjene održat će se 23., 24., 26., 29. i 30. 06. 2015. s početkom u 8.30 sati, u trajanju od 2 sata dnevno iz svakog predmeta prema rasporedu

Ukoliko nakon dopunskog rada učenici ne zadovolje, odnosno ne budu ocijenjeni pozitivnom ocjenom, upućuju se na popravni ispit koji će se održati  24. i 25. kolovoza s početkom u 9.00 sati.

Podjela svjedodžbi za učenike od 1. do 7. razreda održat će se 2. srpnja u 8.30 sati. Nakon podjele svjedodži, za zainteresirane učenike i roditelje održat će se razmjena udžbenika u prizemlju škole ili blagovaonici.

Završna svečanost učenika 8. razreda održat će se 1. srpnja u Plavoj dvorani Gimnazije i strukovne škole Jurja Dobrile s početkom u 18 sati (za učenike 8.a i 8.b razreda) te u 19 sati (za učenike 8.c i 8.d razreda).

Nova nastavna godina započinje 7. rujna 2015. godine u 8.30 sati.

Svima želimo ugodne i vesele ljetne praznike! :)

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 18. 6. 2015.