Naši sportski uspjesi

Znamo da naše školsko sportsko društvo „Mladost“ spada među najbolje u Hrvatskoj, što ni ne čudi jer se natječu gotovo u svim sportovima, a u pripreme i treninge ulažu iznimno puno dodatnog truda i napora. Tako su ove školske godine sudjelovali na natjecanjima u košarci, badmintonu, rukometu, stolnom tenisu, atletici, krosu, futsalu i odbojci.

Redali su uspjeh za uspjehom. Tako su u natjecanju iz atletike koje se održalo u Poreču 23. ožujka,  9. travnja i 7. svibnja 2015. u kategoriji  5. i 6. razreda i u kategoriji  7. i 8. razreda, dječaci i djevojčice, pod vodstvom mentora Dalibora Radovića i Jadranke Červar „ pomeli konkurenciju“  i osvojili  1. mjesto na županijskom i poluzavršnom natjecanju.

Na natjecanju u krosu koje se održalo u Rovinju 20.ožujka 2015. ekipa naše škole, pod vodstvom učitelja Dalibora Radovića, osvojila je 2. mjesto, a u kategoriji  5. i 6. razreda, koje se također održalo u Rovinju,  5. svibnja, osvojila je 1. mjesto.

Djevojčice, koje su također sudjelovale u obje kategorije, osvojile su 1. mjesto,  a ekipa 7. i 8. razreda sudjelovala je na Državnom natjecanju u Krapinskim toplicama 19. i 20.travnja. Ekipe je vodila učiteljica Jadranka Červar.

Na natjecanju u futsalu, koje se održalo u Rovinju 22. travnja 2015., u kategoriji  5. i 6. razreda, naša je ekipa pod vodstvom učitelja Dalibora Radovića osvojila 1. mjesto, a u kategoriji  7. i 8. razreda (Rovinj, 18.ožujka) učenici naše škole osvojili su 1. mjesto na županijskom i 3. mjesto na poluzavršnom natjecanju, održanoo u Gospiću 15. travnja 2015.

Uspjeh nije izostao ni u natjecanju iz odbojke, pa su tako dječaci  7. i 8. razreda na natjecanju u Rovinju, 16. veljače  i djevojčice u kategoriji  5. i 6. razreda, 20. travnja, osvojili 2. mjesto. Ekipe su vodili učitelji Dalibor Radović i Vladimir Relić.

Košarkaši i košarkašice 5. i 6. razreda su također osvojili 2. mjesto na natjecanjima održanima u Pazinu 10. ožujka  i 9. travnja 2015.

Rukometašice 5. i 6. razreda, pod vodstvom učitelja Relića su 16. travnja u Rovinju osvojile 1. mjesto.

A da nogomet nije samo za dječake, dokazale su nam djevojčice, koje su pod vodstvom učitelja Vladimira Relića, osvojile 1.mjesto na županijskom i poluzavršnom natjecanju i 2. mjesto na državnom natjecanju u Poreču 29. travnja.

Svim učenicima i mentorima čestitamo te im želimo još puno uspjeha u daljnjim natjecanjima!

Novinarska grupa

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 5. 6. 2015.