Koncert harmonikaškog orkestra Glazbenog odjela za najmlađe

U srijedu, 15. travnja 2015. godine održan je koncert harmonikaškog orkestra Glazbenog odjela za naše najmlađe, učenike razredne nastave.

Naime, učenici Glazbenog odjela, pod mentorstvom učiteljice Rožike Banov Mijandrušić, pripremaju se za sudjelovanje na Međunarodnom natjecanju harmonikaša koje će se održati u Puli od 22. do 25. travnja 2015. godine. S obzirom da spremaju vrlo zanimljiv glazbeni repertoar u kojem se izmjenjuju solistički nastupi i zajedničke točke orkestra, odlučili su iznenaditi naše učenike jednosatnom glazbenom poslasticom uoči samog natjecanja. Učenici Martin Tomišić, Deni Erik, Jure Brajuha i Vedran Dušić oduševili su naše mališane svojim solističkim izvedbama te izmamili gromoglasni pljesak, a vrhunac koncerta i oduševljenja izazvao je orkestar s izvedbom skladbi Suita city moments, Koral i Pirati s Kariba.

Hvala harmonikaškom orkestru koji nam je uljepšao dan svojim muziciranjem te im želimo puno sreće na nadolazećem natjecanju harmonikaša u Puli!

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 19. 4. 2015.