„Za zdrav život“

Povodom Svjetskog dana zdravlja (07. travnja) Društvo tjelesnih invalida Pazin u suradnji Grada Pazina, Crvenog križa, Dnevnog boravka Pazin, Osnovne i srednjih škola, Dječjeg vrtića te mnogobrojnih udruga i ove je godine pripremio niz aktivnosti kojima se želi ukazati na važnost brige o zdravlju i promovirati zdrav način života.
Program Za zdrav život vodi vrhunski sportaš paraolimpijac i predsjednik DTI Pazin, Gracijano Turčinović.

Kao i svake godine, naši su se učenici razredne nastave zajedno sa svojim učiteljicama uključili u program obilježavanja Svjetskog dana zdravlja..  Pridružili su se svojim sugrađanima, prijateljima iz Dječjeg vrtića i srednjih škola, korisnicima dnevnog boravka Pazin te sudjelovali u tridesetminutnoj tjelovježbi ispred Spomen doma.

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 8. 4. 2015.