„Tko kaže da su bajke samo za djecu?“

Sudeći po prepunoj dvorani i gromoglasnom pljesku koji je odzvanjao Velikom dvoranom Spomen doma tijekom božićno-novogodišnje priredbe, moglo bi se reći da bajke nemaju rok trajanja te da osvajaju srca najmlađih baš kao i onih iskusnijih.

Na pozornicu su se od samog početka priredbe nizali razni likovi, poznati  i djeci i starijima, od Petra Pana, Crvenkapice, Snjeguljice no ne na način koji nam je do sada poznat... Svi su likovi iz bajki „pisali“ svoju vlastitu priču koja se razlikuje od klasičnih priča na koje smo navikli, a publika je svakog od njih popratila velikim pljeskom.

Likove su utjelovili  učenici naše škole, koji su uz pomoć svojih učitelja doprinijeli bajkovitom i čarobnom ugođaju na ovogodišnjoj priredbi.

Svima  velike pohvale uz nadu da ćemo ih uskoro vidjeti na istom mjestu, u nekoj novoj priči…

Novinarska grupa

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 9. 1. 2015.