Akcija prikupljanja starog papira

U sklopu projekta Eko škola, na inicijativu voditeljice projekta, učiteljice Hane Gržinić Kraljić, u našoj je školi provedena akcija skupljanja starog papira. U suradnji s firmom Metis, iza škole je postavljen kontejner u koji su učenici, učitelji i roditelji tijekom 5 dana odlagali prikupljeni papir.

Novac prikupljen od reciklaže uplaćen je na školski račun, a na Vijeću učenika učenici će odlučiti na koji način će novac biti iskorišten (npr. u humanitarne svrhe ili kao štednja za uređenje školskog parka). Još jednom podsjećamo učenike da razmisle u koje svrhe žele uložiti prikupljeni novac i donesu odluku na razini razreda. Predsjednici razreda će zatim na Odboru vijeća učenika prenijeti odluku voditeljici EKO projekta, ravnateljici škole i stručnoj službi i potom zajednički donijeti odluku na razini škole.

Hvala svim učenicima, učiteljima i roditeljima koji su se odazvali akciji!

Upoznajte našu Papirku. :)

objavio: BARBARA MOČIBOB ŠPERANDA   datum: 10. 12. 2013.